Logo

Micobisi 20tdi wv motor 2007god so 7 sediata

Број на оглас: 3478315 | Објавен на: 31.08.2020, 19:19
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mitsubishi

Модел: Grandis

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 15000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2020

Сила на моторот: 103 kw / 140 ks

Цена: 3.999 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Donesena od germanija pred 7 meseci komplet servis novi gumi moze i zamena za pomalo vozilo cena 4444e kolta e bez mana baraj na 070528523 gorge

 Валандово

Прати Е-Маил

 Goran

Потврден огласувач