Logo

Golf 4 1.9 TDI

Број на оглас: 3478428 | Објавен на: 26.03.2020, 16:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 1999

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2020

Сила на моторот: 81 kw / 110 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam golf 4 , 1.9 TDI 110hp,. Mozhe da se vidi i proba vo sekoe vreme. Inf. 071 253 899

 Радовиш    Општина:Радовиш

Прати Е-Маил

 Stojanco

Потврден огласувач