Logo

Zemja vo Berovo

Број на оглас: 3478669 | Објавен на: 03.06.2020, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 1222 m²

Тип на земјиште: Останато

Цена: 3.200 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава-6/72 идеален дел (4922 м2) од шума на КП.10846 МВ Лисината со вкупна површина од 59069 м2 во Имотен лист бр.1917 за цена од 2200 евра,

-3/12 идеален дел (3548 м2) од нива на КП.10547 МВ Фета со вкупна површина од 14193 м2 во Имотен лист бр.3056 за цена од 2000 евра,

-1/1 од нива на КП.10590 МВ Фета со површина од 6345 м2 Имотен лист бр.3049 за цена од 3500 евра

 Берово    Општина:Берово

Прати Е-Маил

 Nada

Потврден огласувач