Logo

PEZO SW207 80KW 1.6HDi PROIZVEDENO 11MES 2007 FUL OPREMA

Број на оглас: 3478870 | Објавен на: 05.07.2020, 12:43
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Peugeot

Модел: 207

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2021

Сила на моторот: 80 kw / 109 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


PEZO SW207 1.6 HDI 80kw 109ks PROIZVEDENO 11MESEC 2007 FUL OPREMA PANORAMA KROV SERVISIRANO REBRAST VODNA SITE FILTRI 16ki FELNI SO NOVI GUMI SAVA 184000KM SO GARANCIJA KOLATA E TOP SOSTOJBA BEZ NIEDEN VLOG 070757597 ACE

 Гостивар    Општина:Гостивар

Прати Е-Маил

 ace

Потврден огласувач