Logo

STAN 44m2 Turisticka

Број на оглас: 3478932 | Објавен на: 16.09.2020, 22:29
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 2

Квадратура: 44 m²

Греење: Струја

Спрат: 4 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Реновиран

Опрема: Наместен

Лифт: Да

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Југоисток

Адреса: bul. Turisticka

Цена: 36.500 €
Цената е фиксна

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Stanot e na nekolku min. od centarot,vo perfektna zgrada,so dva funkcionalni lifta, obezbedena so blindor vrati i kameri, namesten, so ubav pogled, a i parking,

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 Ljupco

Потврден огласувач