Logo

PIRRELI PRDNA GUMA 70%

Број на оглас: 3479011 | Објавен на: 22.02.2020, 19:09
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 100 €

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Prdna guma 315/70/22.5

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 daniel

Потврден огласувач