Logo

KUFERI NA GOLEMO

Број на оглас: 3479075 | Објавен на: 16.09.2020, 12:26
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.500 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Продавници, Трговија / Останато

Вид на оглас: Се продава


Set 3 kuferi, imame tri boi: crvena, crna, teget.
Kolicinite se ograniceni
Cena na golemo 2500 denari za set 3
Dostava niz cela MK

 Гевгелија    Општина:Гевгелија

Прати Е-Маил

 Delikates Kompani

Потврден огласувач