Logo

FIAT STILO DELOVI

Број на оглас: 3479076 | Објавен на: 12.07.2020, 10:48
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: Stilo

Година: 2002

Гориво: Бензин

Километри: 10000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 12.2020

Сила на моторот: 1 kw / 1 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


IMA SE 1.6 16 V

 Македонски Брод

Прати Е-Маил

 polovni avtodelovi

Потврден огласувач