Logo

Audi cap cover

Број на оглас: 3479461 | Објавен на: 10.08.2020, 10:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 200 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Автомобилски додатоци

Вид на оглас: Се продава


Капачки за алуминиумски фелни за АУДИ.
Одговараат за: A1, A2, A3, A4, A5, A6, Q3, Q5, Q7, SQ5, S3, S5, RS, TT
(60мм) + 20 заштитни капачина за штрафовите со алатка за отстранување на истите.
Mfg Part: 8W0 601 170
11 сета сиви
1 сет црни
Капачките се оригинал и нови.

СЕТ -> 3000мкд
1 капачка -> 1000мкд

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 Car accessories

Потврден огласувач