Logo

BMW E39 530D manuel

Број на оглас: 3479556 | Објавен на: 15.04.2020, 19:50
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 530

Година: 2000

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2020

Сила на моторот: 138 kw / 188 ks

Цена: 3.600 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


vo odlicna sostojba servisirano registrirano do 07 2020g bez zameni

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 Dejan

Потврден огласувач