Logo

Se prodava plac vo Goliovo-Cardak

Број на оглас: 3479565 | Објавен на: 04.04.2020, 09:09
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 750 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: 10.000 €
Цената е фиксна

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Prodavam plac - niva vo Goliovo Cardak
Kon.tel. 071 256 204

 Скопје    Општина:Чучер Сандево

Прати Е-Маил

 Antoan

Потврден огласувач