Logo

Lantra benzin na plin so ful oprema kolta e kako nova

Број на оглас: 3479646 | Објавен на: 31.08.2020, 19:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Hyundai

Модел: Lantra

Година: 2000

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 20000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2020

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 1.650 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Servis komplet 2 para gumi odlicna baraj 070528523 reg do 28 2 2021

 Валандово

Прати Е-Маил

 Goran

Потврден огласувач