Logo

FIAT GRANDE MOZE ZAMENA

Број на оглас: 3479855 | Објавен на: 28.03.2020, 20:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: Punto

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2020

Сила на моторот: 90 kw / 122 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 34 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVA MENUVA FIAT GRANDE PUNTO 1.3 DIZEL 2007 GODINA REGISTRIRANO DO 12 /2020 GODINA PUNTOTO E UVEZENO OD SVAJCARIJA PRED 2 GODINI SO SERVISNA KNISKA I 2 KLICA IMA 4 NOVI GUMI I FUL OPEMA POVELETE

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 dime

Потврден огласувач