Logo

Kukja

Број на оглас: 3479869 | Објавен на: 27.06.2020, 07:15
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 5

Квадратура: 110 m²

Број на спратови: 2 спрата

Греење: Дрва

Дворна површина: 80 m²

Тип на домот: Двo-семејна куќа

Состојба: Стара

Опрема: Наместен

Година на градба: 1980

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: Нема

Ориентација: Запад

Адреса: Pitu Guli 30 Krusevo

Цена: 30.000 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Се продава куќа во Крушево, 300 м под хотел Монтана.Изградена 1980 год.во солидна состојба, на два спрата, со 5 соби, бања, голем ходник, со една тераса, еден подрум и друг објект подрум од 20 м2

 Крушево    Општина:Крушево

Прати Е-Маил

 kole

Потврден огласувач