Logo

AUDI A5 2.0TDI MANUAL COUPE 2009 GOD. ZAMENA

Број на оглас: 3479953 | Објавен на: 20.02.2020, 07:09
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A5

Година: 2009

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Купеа

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2020

Сила на моторот: 155 kw / 211 ks

Kласа на емисија: Останато

Цена: 12.600 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


AUDI A5 B8 COUPE QUATTRO 2.0 DIESEL 2009 GOD. SO 260.000 KM PROJDENI.
REG. DO 10.2020
SERVISIRAN
VO ODLICNA SOSTOJBA.
MOZE ZAMENA

071634533

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 auto

Потврден огласувач