Logo

AUDI A4 Faceliftt

Број на оглас: 3480074 | Објавен на: 22.11.2020, 15:49
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A4

Година: 2008

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2021

Сила на моторот: 105 kw / 143 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 12.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


2.0 TDI 143ps
Voziloto e vo odlicna sostojba,odrzuvano,garazirano
Full oprema
Avtomatski menuvac 8brzinski
Redovno servisirano
LED + XENON светла
parking senzori nazad so asistencija za parkiranje
Greaci vo sedista
Voziloto e registrirano do 08/2020 so zelen karton
Letni i zimski gumi novi so felni

Broj za kontakt :
071 645 555
071 645 555

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 ....

Потврден огласувач