Logo

Prodavam magare

Број на оглас: 3480098 | Објавен на: 17.02.2020, 00:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Oдгледување на животни

Вид на оглас: Се продава


Masko magare na vozrast od 4 godini,cuvano od pule i nisto ne e raboteno so nego
Tel za informacii
071/373-627 Stojco
070/425-251 Toni

 Кочани    Општина:Кочани

Прати Е-Маил

 toni

Потврден огласувач