Logo

Lada Oka

Број на оглас: 3480099 | Објавен на: 26.02.2020, 23:01
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Lada

Модел: Друг модел

Година: 1994

Гориво: Бензин

Километри: 90000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2019

Сила на моторот: 35 kw / 48 ks

Цена: 250 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Vo ispravna sostojba,pominata registracija i odjaveni tablicki
Cena po dogovor...
Inf na tel. 071/373-627 Stojco
070/425-251 Toni

 Кочани    Општина:Кочани

Прати Е-Маил

 toni

Потврден огласувач