Logo

Jeep Grand Cherokee 3.0 CRD S- Line Limited 2010 -Skopje

Број на оглас: 3480103 | Објавен на: 15.02.2020, 00:46
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Jeep

Модел: Grand Cherokee

Година: 2010

Гориво: Дизел

Километри: 160000

Менувач: Streptronic / tiptronic

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2021

Сила на моторот: 160 kw / 218 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: 11.000 €

13.500 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Jeep Grand Cherokee 3.0 CRiD S-Limited 2010 Extras cuvan 1 gazda kako nov platen Carina cena tel.071842782

 Скопје    Општина:Автокоманда

Прати Е-Маил

 Sevdo

Потврден огласувач