Logo

Продавам домашна квалитетна лозова 14 годишна стара ракија

Број на оглас: 3480362 | Објавен на: 01.08.2020, 16:14
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 300 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Храна и готвење / Пијалаци

Вид на оглас: Се продава


Продавам домашна квалитетна лозова 14 годишна стара ракија Природна и без никакви вештачки бои и додатоци, зреена во дрвени буринja.079215611

 Неготино    Општина:Демир Капија

Прати Е-Маил

 Natalija

Потврден огласувач