Logo

Fiat Stilo 1.9 Jtd

Број на оглас: 3480646 | Објавен на: 01.08.2020, 23:26
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: Stilo

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2021

Сила на моторот: 85 kw / 116 ks

Kласа на емисија: Останато

Цена: 1.800 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Fiat stilo vo odlicna sostojba 1.9 Jtd 116 ks registrirano cela godina so klima centralna brava abs.

Za podetalni informaicii na tel 071424795 Raco

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 privat

Потврден огласувач