Logo

FISHER RC4 WORLDCUP vo dobra sostojba

Број на оглас: 3480710 | Објавен на: 30.06.2020, 22:26
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 100 €
Цената не е фиксна

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Справи / Опрема

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Moze zamena za allmountain ili freestyle
Skiite se dolgi 170cm

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 Ile

Потврден огласувач