Logo

Ford Connect

Број на оглас: 3480748 | Објавен на: 01.06.2020, 16:52
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Ford Transit Connect
2008 god.
160 000km.
Klima.Centralna brava.Elektrika
Vo top sostojba
Mozna zamena

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 sasho

Потврден огласувач