Logo

Vestacki dekorativen kamen

Број на оглас: 3480916 | Објавен на: 22.09.2020, 15:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 550 МКД

Категорија: Дом и Градина / Градежни материјали

Вид на оглас: Се продава


Prodazba i montaza na vestacki dekorativen kamen za vnatresna i nadvoresna upotreba po najdobri ceni i kvalitet

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 ljupco

Потврден огласувач