Logo

Planinski MTB Velosiped Merida Big Nine XT Edition Laser

Број на оглас: 3481054 | Објавен на: 14.02.2020, 13:12
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Вид на велосипедот: Механички

Пол: Машки

Големина на тркало: 29 "

Големина на рам: 18 "

Цена: 900 €
Цената не е фиксна

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Вид на оглас: Се продава


Full Shimano XT 3x11
Golemina M
29er
Proizveden 2017
Kataloska oprema
Vo odlichna sostojba, mnogu malku vozen.

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 Михаил

Потврден огласувач