Logo

Prodavam VW Golf 4 1.6 SR (benzin/plin)

Број на оглас: 3481113 | Објавен на: 15.03.2020, 05:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2000

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2020

Сила на моторот: 74 kw / 101 ks

Цена: 2.500 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Prodavam VW Golf 4
Nov plinski ured lovato so ATS.
Pominato 230.000km.
2 novi gumi
Napraven komplet servis
cena:2600e

LICE ZA KONTAKT :
DRAGAN 070 318 099

 Валандово

Прати Е-Маил

 Igor

Потврден огласувач