Logo

VW PASSAT 1.9 TDI 110

Број на оглас: 3481275 | Објавен на: 26.02.2020, 21:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Passat

Година: 1998

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2020

Сила на моторот: 81 kw / 110 ks

Цена: 2.200 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Pasatot e reg do7mi mesc ima 4 novi letni gumi smeneti zadni amortizeri site buferi na motor servis mal pre 4000 km set lamela i dr sitni raboti kolata e top

 Гевгелија    Општина:Гевгелија

Прати Е-Маил

 Oliver

Потврден огласувач