Logo

Seat Cordoba 1.9 TDi 90 hp

Број на оглас: 3481438 | Објавен на: 24.06.2020, 23:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Seat

Модел: Cordoba

Година: 1999

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2021

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 1.900 €
Цената е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Seat Cordoba proizvedena 1999 godina vo odlicna sostojba. Golem servis napraven pred 10000km. 4 novi zimski gumi, euro kuka, klima, centralna brava so dalecinsko, elektrika na prozori...Poveke info na 078/246-989

 Кочани    Општина:Кочани

Прати Е-Маил

 Vlado

Потврден огласувач