Logo

Marshall JVM 215C Lampash 1x12 50w

Број на оглас: 3481471 | Објавен на: 14.02.2020, 13:12
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 950 €
Цената е фиксна

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Гитари/Електрични гитари

Вид на оглас: Се продава


Pojachaloto e kako novo, proizvedeno vo Anglija, cenata mu e 950 evra.

Mozhi zamena so vasha doplata za pomalo :)

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 Михаил

Потврден огласувач