Logo

Jaguar Vo super Sostojba

Број на оглас: 3481509 | Објавен на: 30.03.2020, 19:17
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Jaguar

Модел: X-Type

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 150000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 01.2019

Сила на моторот: 1 kw / 1 ks

Цена: 7 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Voziloto e na angliski tabli i moze da se stavi na Bugarski ili za delovi😜😜😜

 Штип    Општина:Штип

Прати Е-Маил

 Furka

Потврден огласувач