Logo

Se izdava ducan vo centar

Број на оглас: 3481699 | Објавен на: 16.09.2020, 17:10
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 33 m²

Греење: Струја

Цена: 1 МКД

Категорија: Недвижности / Дуќани

Вид на оглас: Се изнајмува


Se izdava ducan blizu pazarot I centarot na gradot .Cena po dogovor .

 Струга    Општина:Струга

Прати Е-Маил

 Nikolina Blazeska

Потврден огласувач