Logo

Gumi so bandazi

Број на оглас: 3481714 | Објавен на: 24.02.2020, 10:44
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 350 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Vo odlicna sostojba mnogu malku vozeni. Za Fiat alfa i lancia
078 443 905 ilija
078 443 905 ilija
078 443 905 ilija
078 443 905 ilija
078 443 905 ilija
078 443 905 ilija
078 443 905 ilija

 Скопје    Општина:Скопје Центар

Прати Е-Маил

 josif

Потврден огласувач