Logo

Fiat 500 1.2 🇨🇭🇨🇭🇨🇭

Број на оглас: 3481809 | Објавен на: 15.01.2020, 09:11
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: 500

Година: 2009

Гориво: Бензин

Километри: 130000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2020

Сила на моторот: 63 kw / 86 ks

Цена: 4.300 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


1.2cc
- 69ks
- Klima
- elektrira na retrovizori i prozorci
- Radio mp3/usb
- 4ri novi zimski gumi


Voziloto e doneseno od ch I e vo odlicna sostojba moze da se proveri kade sakate registrirano cela god

 Свети Николе    Општина:Свети Николе

Прати Е-Маил

 dragan

Потврден огласувач