Logo

195 45 16 so bandasi 4×100

Број на оглас: 3481833 | Објавен на: 07.07.2020, 06:30
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 400 €

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Bandasi AVUS 4x100 16ki so gumi Continental
195 45 16

 Свети Николе    Општина:Свети Николе

Прати Е-Маил

 dragan

Потврден огласувач