Logo

Reparacija i obnovuvanje na farovi bmw audi vw seat

Број на оглас: 3481873 | Објавен на: 16.09.2020, 21:26
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Нега на автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Вашите фарови не светат како што треба. Заменувате сијалички и ситуацијата е пак истата дури и со сијалички 2 пати помоќни од фабричните. Познато?
Вршиме замена и обновување на лупите на вашето возило и вградување на лупи во фарови каде што фабрично нема. Секакви модификации на фарови и штопови. Полирање на фарови и вградување ксенон/лед сијалици. Зголемете ја безбедноста при возењето навечер и одморете ги вашите очи. Закажете го вашиот термин.

Вршиме набавка и на нови фарови за сите возила.

 Делчево    Општина:Македонска Каменица

Прати Е-Маил

 Napsterce

Потврден огласувач