Logo

Volvo Xc60 D5,najdobro na pazarot

Број на оглас: 3481890 | Објавен на: 23.02.2020, 22:36
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Volvo

Модел: XC 60

Година: 2011

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Streptronic / tiptronic

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2020

Сила на моторот: 205 kw / 279 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: 14.999 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


najskapiot model D5 motor 206ks,panorama roof,senzori napred nazad,blis sistem,koza,nema sto nema

 Тетово    Општина:Тетово

Прати Е-Маил

 OLIVER

Потврден огласувач