Logo

daewoo matiz plin -ats !!! reg.- cela god ###

Број на оглас: 3481911 | Објавен на: 22.01.2020, 13:41
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Daewoo

Модел: Matiz

Година: 1999

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2020

Сила на моторот: 37 kw / 50 ks

Цена: 900 €

1.000 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


matizot e vo ispravna sostojba - so atestiran plinski ured - reg e do 30 - dekemvri 2020 god ... za poveke inf- javete se na 078 # 408 # 486 ##############

 Штип    Општина:Штип

Прати Е-Маил

 xantia2@yahoo.com

Потврден огласувач