Logo

Gumi Sportiva Performance 215/60/16

Број на оглас: 3482270 | Објавен на: 22.11.2020, 18:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на гуми: Летни Гуми

Ширина: 215

Висина: 60

Дијаметар: 16

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Prodavam gumi Sportiva Performance 4 isti vo odlicna sostojba.
Poveke info na tel:

071210821
071210821
071210821
071210821

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 Marjan

Потврден огласувач