Logo

Se prodava instalacija za ozvucuvanje vo kola

Број на оглас: 3482280 | Објавен на: 01.07.2020, 01:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

50 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Автомобилски додатоци

Вид на оглас: Се продава


Se prodava instalacija za ozvucuvanje vo kola so se osiguruvac
075/874-824
077/846-585

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 Andriano

Потврден огласувач