Logo

Hyndai Santa Fe 2.0 CRDI

Број на оглас: 3482348 | Објавен на: 07.02.2020, 17:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Hyundai

Модел: Santa Fe

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2020

Сила на моторот: 83 kw / 113 ks

Цена: 3.700 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVA HYUNDAI SANTA FE 4X4
* KLIMATRONIK
* BORD KOMPJUTER
* AUX USB - RADIO
* SERVO
* ABS
* CENTRALNO ZAKLUCUVANJE SO DALINSKO * EL.STAKLA
* EL.RETROVIZORI
* MAGLENKI
* FULL KOZA
* FABRICKI ZATEMNETI STAKLA
* ZIMSKI GUMI
** BEZ ZAMENI
* * * PROSTOR ZA DOGOVOR SAMO NA LICE MESTO

 Гевгелија    Општина:Гевгелија

Прати Е-Маил

 Виктор

Потврден огласувач