Logo

menuvac menjac

Број на оглас: 3482402 | Објавен на: 01.08.2020, 20:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: opel

Tип на делови: Менувачи

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


prodavam menuvac za yugo45, zastava 101, opel kadet 1.3, daewoo tico so 5 brzini, renault clio 1.4, opel astra 2.0 di 82ks, opel astra 1.6 16v, opel zafira 2.0 dti 101ks ispravni so garancija moze i nasa montaza

 Крива Паланка    Општина:Крива Паланка

Прати Е-Маил

 Dragan

Потврден огласувач