Logo

CELICNI BANDAZI SO 4 STRAFA 15KI

Број на оглас: 3482404 | Објавен на: 14.02.2020, 08:52
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на бандаж: Челични

Ширина: 4J

Дијаметар: 15

Дијаметар на дупка: 108

Број на дупки: Со 4 дупки

Цена: 2.999 МКД

3.200 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Вид на оглас: Се продава


PRODAVAM CELICNI BANDAZI 15KI SO 4 STRAFA PRAVI SE IZVADENI OD PEZO 307 CENA 3200DENARI...4x108

 Берово    Општина:Пехчево

Прати Е-Маил

 AnDrEj NaJvErOvAtNo

Потврден огласувач