Logo

Bandazi so gumi 195\60\15

Број на оглас: 3482407 | Објавен на: 01.08.2020, 20:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на бандаж и Гума: Алу. бандажи со зимски гуми

Дијаметар на бандаж: 15

Ширина на бандаж: 7J

Број на дупки во бандаж: Со 4 дупки

Дијаметар на дупка во бандаж: 100

Ширина на гума: 195

Висина на гума: 60

Дијаметар на гума: 15

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


prodavam gumi 195/60/15 FULDA zimski izvadeni od astra g cena 2000 den. za cetirite bandazite se prodadeni

 Крива Паланка    Општина:Крива Паланка

Прати Е-Маил

 Dragan

Потврден огласувач