Logo

JEEP PATRIOT 2.0 TD 4X4 2007.GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA

Број на оглас: 3482597 | Објавен на: 06.05.2020, 09:19
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Jeep

Модел: Patriot

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2021

Сила на моторот: 103 kw / 140 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


JEEP PATRIOT 2.0 TD 4X4 2007 GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA,REGISTRIRAN NA MK.TABLI,FULL OPREMA,REALNI KM. 171.000 SO SERVISNA KNISKA, KOPLET SERVIS VO SVAJCARIJA,
DONESEN SO VOZENJE OD SVAJCARIJA
BEZ ZAMENI.

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 xxx

Потврден огласувач