Logo

VW Transporter T4

Број на оглас: 3482643 | Објавен на: 12.01.2020, 22:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: T4 Други

Година: 1992

Гориво: Дизел

Километри: 300000

Менувач: Рачен

Каросерија: Останато

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2020

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Kласа на емисија: Останато

Цена: 1.600 €

2.000 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


vo odlicna sostojba
1.9 90ks motor
ima 9 sedista ...
broj za kontakt
078 311 672
078 311 672
078 311 672

 Свети Николе    Општина:Свети Николе

Прати Е-Маил

 Ivica

Потврден огласувач