Logo

BALIRACKA NEW HOLLAND

Број на оглас: 3482747 | Објавен на: 04.06.2020, 21:16
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 30 МКД

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Вид на оглас: Се продава


30 den od kilo
078/599-892 COBO
078/599-892 COBO
078/599-892 COBO

 Радовиш    Општина:Радовиш

Прати Е-Маил

 Slobodan

Потврден огласувач