Logo

Stan vo naselba Makedonka

Број на оглас: 3482749 | Објавен на: 21.07.2020, 07:53
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 2,5

Квадратура: 47 m²

Греење: Струја

Спрат: 2 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Стар

Опрема: Празен

Лифт: Не

Број на балкони: Нема

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација: Исток

Цена: 16.500 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Se prodava stan vo naselba Makedonka (Naselje) vo samacka zgrada na 2 sprat. Stanot e 37+10 m2 plus garaza so dvorce. Cena 16.500e

 Штип    Општина:Штип

Прати Е-Маил

 Gordana

Потврден огласувач