Logo

VW PHAETON 3.0 TDI 4MOTION **MOZE ZAMENA **

Број на оглас: 3482761 | Објавен на: 06.07.2020, 10:28
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Phaeton

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2020

Сила на моторот: 165 kw / 224 ks

Цена: 7.800 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Kolata e mnogu socuvana kako sto se gleda na slikite
Za poveke info
Slobodno javetese
MOZE ZAMENA

 Гостивар    Општина:Гостивар

Прати Е-Маил

 iphone

Потврден огласувач