Logo

4x98 16ki

Број на оглас: 3482777 | Објавен на: 19.02.2020, 12:45
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 150 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Вид на оглас: Се продава


odlicno socuvani
ne se krivi ne se vareni
orginal 16ki od Abarth verzija
mozat da se vidat sekoe vreme

 Lulzim

Потврден огласувач