Logo

TIP top sredena kola

Број на оглас: 3483027 | Објавен на: 11.02.2020, 16:01
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Zafira

Година: 2000

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Сива

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 12.2021

Сила на моторот: 74 kw / 101 ks

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Redoven servis napraven pred 3000km smeneti gumi kolata ja vozam sekoj den bez mana moze da se vidi koga sakate na tel (071-593-101)

 Кратово

Прати Е-Маил

 Vase

Потврден огласувач